Jsme česká firma s dlouholetou tradicí a jasným posláním, vyrábět kvalitní výrobky, které splní vaše představy na 100 procent.

Prohlédněte si naši nabídku designových, stylových kuchyní, vestavěných skříní, obývacích sestav, ložnicí a kancelářského nábytku a připojte se k desetitisícům našich spokojených zákazníků.

Naše firma v číslech

  • více než 20 let na trhu
  • 40 kvalifikovaných zaměstnanců
  • desetitisíce spokojených zákazníků
  • výrobní haly s rozlohou 1500 m2

Na trhu více než 20 let

Příběh společnosti DELFI se začal psát již v roce 1990, kdy se firma specializovala na výrobu cyklistických ráfků a polotovarů z hliníku. Od roku 1994 byla zahájena výroba vestavěných skříní. Úspěch kvalitních českých vestavěných skříní na sebe nenechal dlouho čekat a k designovým skříním se přidal další sortiment, jako jsou kuchyně, obývací stěny, ložnice a kancelářský nábytek.

Pod pokličkou naší práce

Technické vybavení našeho výrobního závodu DELFI v Děčíně splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu. Každý kousek, který projde našima rukama, se může pochlubit nejvyšší kvalitou v každém centimetru. Nahlédněte do našeho výrobního procesu a přesvědčte se sami.

Bez hranic

Naše výrobky se podívaly nejen po všech koutech České a Slovenské republiky, dostaly se také do jiných států Evropy. Významný podíl na trhu má naše společnost zvláště v Německu, Dánsku, Norsku, Francii a v Rusku.


Kontaktujte naše regionální obchodní manažery, pokud si chcete domluvit schůzku nebo se informovat o ceně.
V ostatních případech využijte příslušné kontakty níže. Děkujeme.

Maloobchod Praha

Jan Heč
Sokolovská 1276/152
180 00, Praha 8, Libeň +420 722 922 707 delfi.praha@delfigroup.cz
Sjednat schůzku Detail pobočky

Maloobchod Děčín

Alena Slaměníková
Ovocná 84
405 02, Děčín +420 724 155 300 delfi.decin@delfigroup.cz
Sjednat schůzku Detail pobočky